Sıfır Kombi Fiyatları

Ankara kombi satış montaj proje tüm markalarda kampanyalı fiyatlar kaliteli işcilik uygun. fiyatlar Ankaranın heryerine aynı gün iş teslimi  Başkentgaz Yetkili Firma Kombi modelleri, sıcak ve konforlu bir yaşam alanı elde etmeyi kolaylaştırır. 

gaz kaçağı tamiri

 

 Kombine kazan sayesinde, kombi ısı eşanjöründen sıcak su elde etme süresini uzatır.

Kombi, doğal gaz kullanımını ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş bir ısınma aracıdır.

Bu ısıtma cihazlarının ebatlarının küçük olması ve bu sebeple çok yer kaplamaması en çok tercih edilen  sebeplerinden biridir. Diğer önemli bir sebep ise kombinin çalışırken oldukça sessiz olmasıdır. Ayrıca montajının kolay oluşu ve hafif olması da önemli özelliklerinden biridir. 6 çeşit kombi türü vardır bunlar sırasıyla ;

Bacalı Kombi :Yanma sırasında ihtiyaç olunan oksijeni ortamdaki havadan sağlayıp, ortaya çıkan atık gazı da baca ile dışarı atar.

Konvansiyonel (Hermetik) Kombi :Yanma esnasında gereken hava, fan kiti ile dışarıdaki hava kaynağından alınır ve oluşan atık gaz aynı sistemle dışarı atılır.

Yoğuşmalı Kombi :yanma odasında yanma sonucu oluşan atık gazı hemen atmayarak atık gazın sıcaklığından yararlanmak için farklı bir ünitede gezdirmektedir. 

Tek Eşanjörlü Kombi:mevcut eşanjörün brülörden aldığı ısı ile hem sıcak suyu hem de kalorifer peteklerini ısıtır.

Çift Eşanjörlü Kombi :Tek eşanjörlü kombi tipinde şebeke suyunun mevcut eşanjörden geçmesi ve her ısınma esnasında suyun kireç bırakarak mevcut eşanjörü tıkayabilir. çift eşanjörlü kombi bu durumu engeller. Direkt şebeke suyunun içinden geçmemesi de kireçlenmeyi önler

Elektrikli Kombi :Baca gibi atık gaz sistemine gerek duymayan elektrikli kombiler, içerisinde elektrikli ısıtıcılar kullanır. Zehirlenme vb. bir durumla karşılaşmamak adına elektrikli kombi tercih edilebilir.

Hızlı iletisim
  • 05372641495
  • 05372641495
  • info@omurmuhendislik.net
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim


Bizi Arayın